23 styczeń 2023

Za nami przepiękny koncert kolęd w wykonaniu Chóru Policji Województwa Warmińsko – Mazurskiego

fot. KPP w Gołdapi
W Parafii Konkatedralnej pw. NMP Matki Kościoła w Gołdapi odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Policji Garnizonu Warmińsko – Mazurskiego. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Gołdapskiego oraz Burmistrza Gołdapi.

W czwartek (19 stycznia br.) w Parafii Konkatedralnej pw. NMP Matki Kościoła w Gołdapi odbył się przepiękny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Policji Garnizonu Warmińsko-Mazurskiego. Wydarzenie poprzedziła msza święta pod przewodnictwem Ks. Tomasza Lalaka w intencji funkcjonariuszy policji. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi, a także mieszkańcy Gołdapi, którzy bardzo licznie przybyli na wspólne kolędowanie. Dzięki występowi chóru słuchacze mogli przeżyć chwilę zadumy i ponownie poczuć świąteczną atmosferę. Uczestnicy nie kryli wzruszenia i zadowolenia.

Koncert odbył się pod patronatem honorowym Starosty Gołdapskiego, Marzanny Wardziejewskiej oraz Burmistrza Gołdapi, Tomasza Luto.

(md)