31 sierpień 2021

Zderzenie czołowe audi i volkswagena

fot. KPP w Gołdapi
Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło dzisiaj popołudniu na trasie Żytkiejmy-Dubeninki w powiecie gołdapskim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe audi i vw polo. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
REKLAMA

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 15:20 na trasie Żytkiejmy-Dubeninki w powiecie gołdapskim. Oficer dyżurny tut. komendy został powiadomiony, że w miejscowości Kiepojcie zderzyły się dwa samochody osobowe. Będący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że podczas manewru wymijania doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów audi oraz vw polo.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, na drodze wojewódzkiej stał pojazd ciężarowy, który sygnalizował awarię. Kierująca volkswagenem jadąc od strony Dubeninek podjęła manewr omijania ciężarówki nie upewniając się, czy może go bezpiecznie wykonać. Z przeciwnego kierunku jechało audi. Doszło do zderzenia czołowego, w wyniku którego audi zjechało do przydrożnego rowu.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. W audi podróżował sam kierowca, natomiast w volkswagenie kierująca i pasażer. Oboje kierowcy trzeźwi. 19-letnia sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym. Policjanci z uwagi na uszkodzenia zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gołdapi